مدارک مجتمع فنی تهران

  • 31 ارديبهشت , 1401
  • 91 نفر
  • کد خبر 100126
مدارک مجتمع فنی تهران
مدرک مجتمع فنی تهران:
یکی از متداول ترین سوالاتی که همواره ذهن مخاطبان و دانشپذیران مجتمع فنی تهران را درگیر کرده است میزان اعتبار مدارک مجتمع فنی و نحوه محاسبات نمرات است. ما در این مقاله ، قصد داریم پاسخ به این قبیل سوالات را بدهیم.
 
1.نحوه محاسبه و درج نمرات :
آزمون های دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران در دو بخش تئوری و عملی برگزار می گردد و نمرات از 100 محاسبه میشود ، حداقل نمره قبولی در دوره ها 70 می باشد. برای دوره هایی که شامل چند بخش می باشند میانگینی از تمام نمرات دریافتی دانشپذیر در هر بخش در طول ترم در مدرک درج میشود.
 
2. میزان اعتبار مدارک مجتمع فنی تهران:
مجتمع فنی تهران به عنوان یکی از برترین آموزشگاه ها در سراسر ایران شناخته میشود که دوره های آموزشی خود را با تعداد ساعات آموزشی بالا و با استفاده از اساتید مجرب برگزار میکند و مدرک دریافتی از این آموزشگاه دو زبانه دارای هولگرام و بارکد و مورد تایید سازمان ریاست جمهوری و سازمان استخدامی کشور می باشد. دانشپذیران با ارائه این مدرک به راحتی میتوانند وارد بازارکار شوند.
 
3.مدرک بین المللی مجتمع فنی تهران:
دانشپذیرانی که نیازمند مدرک بین المللی برای مهاجرت هستند به راحتی میتوانند با ارائه مدرک دریافتی از مجتمع فنی تهران و پرداخت مبلغ 5/500/000 ریال مدرک بین المللی دریافت کنند، که دارای مهر سفارت و دادگستری است.
 
*برای اطلاع از دوره های مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی به لینک زیر مراجعه کنید:
https://mftpirouzi.com/CourseList.aspx?grp=258
جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید:
77419198-9