5آموزشگاه برتر آموزش برنامه نویسی در تهران:

  • 4 آذر , 1400
  • 117 نفر
  • کد خبر 100113
5آموزشگاه برتر آموزش برنامه نویسی در تهران:
5آموزشگاه برتر آموزش برنامه نویسی در تهران:
امروزه داشتن مهارت برنامه نویسی بسیار مهم است. از این رو تصمیم گرفتیم که فهرستی از ۱۰ آموزشگاه برتر تهران در زمینه آموزش برنامه نویسی را برای شما در این مقاله به شما معرفی کنیم.
1. مجتمع فنی تهران:
گروه IT مجتمع فنی تهران از سال ۱۳۶۱ و با ورود کامپیوتر های خانگی اولیه اقدام به تدوین دوره های آموزشی کامپیوتر نمود و با متداول شدن PC در سال ۱۳۶۷ این مجتمع بعنوان اولین مرکز آموزش علوم کامپیوتر در سطح سراسر کشور شد. مجتمع فنی تهران با تکیه بر تجربه بالا و اساتید برجسته و باسابقه و با برنامه ریزی دقیق کلاسی متناسب با زمان و درخواست دانشپذیران دوره های آموزشی مختلف را به بهترین شکل ممکن برگزار میکند. از جمله گروه های آموزشی این مجموعه میتوان به دپارتمان مهندسی شبکه،مهندسی نرم افزار، امنیت، طراحی وب سایت،سخت افزار، مجازی سازی، مخابرات، رباتیک است.
2. لایتک:
واحد آموزش مرکز تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف به منظور توسعه نیروی انسانی ماهر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات دوره‌های آموزش تخصصی برگزار می‌نماید. این دوره‌ها به طور عمده شامل دوره‌های پیشرفته و تخصصی است که به منظور توسعه مهارت‌های لازم در بازار کار حرفه‌ای ارائه می‌شوند و علاوه بر آن برگزاری دوره‌های ویژه به صورت بسته‌های آموزشی در زمینه‌های تخصصی و برای بخش‌های ویژه‌ای از صنعت نیز از فعالیت‌های مورد نظر است.
3. نیک آموز:
نیک آموز در زمینه آموزش برنامه نویسی Visual Studio.NET و SQL Server و اندروید فعالیت می‌کند. مقالات و فیلم‌های بسیار زیادی در سایت این شرکت وجود دارد که می‌توانید آنها را به صورت کاملاً رایگان مطالعه یا مشاهده کنید.
4. سازمان جهاد دانشگاهی:
سازمان جهاددانشگاهي تهران نيز اين دوره‌ها را مطابق با استانداردهای آموزشی، طراحی (بازنگری) نموده، و برگزار مي‌نمايد.‌ مهارت های عمومی، اداری و مالی،برنامه نویسی و بانک های اطلاعاتی،گرافیک و نقشه کشی،طراحی صفحات وب ،شبکه و سخت افزار،سیستم های اطلاعات جغرافیایی
5. آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده:
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده محیط عملی را با برترین اساتید برنامه نویسی و دیتابیس در ایران،همراه با لابراتوار مجهز در اختیارافراد قرار می دهد.
معرفی سرویس های مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و سرویس های فوق بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله گردآوری شده است.