کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1
پکیج بورس
1401/04/26یکشنبه 18:00 تا 21:00,سه شنبه 18:00 تا 21:008784,456,000
2
حسابداری ویژه بازارکار
1401/04/21یکشنبه 17:00 تا 20:00,سه شنبه 17:00 تا 20:0018077,252,000
3
حسابداری مالی خدماتی
1401/04/21یکشنبه 17:00 تا 20:00,سه شنبه 17:00 تا 20:005022,770,000
4
حسابداری ویزه بازارکار
1401/04/23پنجشنبه 15:00 تا 18:00,جمعه 13:00 تا 18:0018077,252,000
5
حسابداری مالی خدماتی
1401/04/23پنجشنبه 15:00 تا 18:00,جمعه 13:00 تا 18:005022,770,000

 

آموزش صفر تا 100 حسابداری ویژه بازارکار


نیاز روز افزون موسسات و بنگاه های اقتصادی به اطلاعات صحیح و به موقع مالی و حسابداری جهت بکارگیری در تصمیمات مدیران ، مقوله ای اجتناب ناپذیر می باشد . به حسابداری زبان تجارت نیز می گویند .
به همین دلیل امروزه اقتصاد برای هر قشری از جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به همین منظور اکثر واحد های اقتصادی برای پیشرفت چشمگیر ؛ نیاز به یک و یا حتی چندین حسابدار کار بلد و ماهر دارند .
ما در مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی ، حسابداری را به صورت عملی و کاربردی از صفر تا صد به شما آموزش می دهیم تا از شما یک حسابدار ماهر و کار بلد بسازیم ؛ حتی اگر شما هیچ اطلاعاتی از این رشته نداشته باشید .
شما می توانید با ثبت نام کردن در دوره ی حسابداری ویژه بازارکار به صورت عملی 0 تا 100 حسابداری را از حسابدارانی که خود در بازارکار دارای تجربه و علم کافی می باشند بیاموزید .
می توان گفت که تمام بنگاه های اقتصادی از نرم افزارهای حسابداری استفاده می کنند .
این دوره سه نرم افزار مهم و پایه را که شامل هلو ، سپیدار و اکسل می باشد ؛ به شما آموزش می دهیم .
این دوره نیز برای کسانی که علم حسابداری را فقط در مدرسه و یا دانشگاه ( که فقط به صورت تئوریک آموزش داده می شود ) فرا گرفته باشند نیز بسیار کاربردی می باشد ؛ چرا که علم حسابداری در دنیای بازارکار بسیار متفاوت است از آنچه که تدریس می شود ، به زبان دیگر نرم افزار های حسابداری به تنهایی دنیایی جدا از علم حسابداری می باشند .
برای همین موضوع ما دوره ی مکانیزه حسابداری را برای افرادی برگزار می کنیم که آموزش تئوری حسابداری را دیده اند و با اصول و استاندارد های حسابداری آشنایی دارند .
امید واریم که با آموزش های ما روز های پر در آمدی در بازار کار داشته باشید .

اصول حسابداری

( خدماتی 50 ساعت ) _ (بازرگانی 40 ساعت )
_ حسابداری شرکت های بازرگانی ( خرید و فروش )
_ حسابداری شرکت های خدماتی
_ تحریر دفاتر کل و روز نامه
_ استهلاک ، تهیه صورت مالی و بستن چاپ ها و . . .
_ و در نهایت انجام پروژه های عملی
 

نرم افزار های مالی -مکانیزه( 70 ساعت)

_ نرم افزار هلو
_ نرم افزار سپیدار
_ نرم افزار اکسل
 

حسابداری مالیاتی (10ساعت)

_ مالیات بر ارزش افزوده
_ مالیات عملکرد
_ اظهار نامه مالیاتی
_ معاملات فصلی
_ بایگانی
 

حسابداری حقوق و دستمزد (12 ساعت )

_ قوانین کار
_ محاسبه و ثبت
_ بیمه و مالیات حقوق
                                                                                                                                      
 

حسابداری بازرگانی :

یک حسابدار بازرگانی ، باید با تمام مفاهیم خرید و فروش ، مالیات ، بایگانی ، شیوه انجام امور بانکی ، بورس و اوراق بهادار ، قوانین گمرک ، حسابداری معاملات ، قوانین تجارت و ... به صورت کامل آشنا باشد .
فعالیت شرکت های بازرگانی عمدتا خرید و فروش کالا ، صادرات و واردات کالا و توزیع کالا می باشد .
در دوره حسابداری بازرگانی شما با نحوه ثبت فاکتور خرید و فروش ،تهیه صورت های  مالی بازرگانی ، استهلاک دارایی ثابت ، حسابداری موجودی کالا ، حسابداری دریافتی و مشکوک الوصول و همچنین حسابداری اسناد دریافتی سفته و برات و ... آشنا می شوید .
پیش نیاز این دوره ، حسابداری مالی خدماتی می باشد زیرا در حسابداری خدماتی شما اصول حسابداری را فرا می گیرد
 

حسابداری خدماتی :

حسابداری خدماتی عمدتا در شرکت هایی است که به ارائه خدمات ناملموس به مراجعین  هستند کاربر دارد .
واحد های خدماتی نظیر هتل ها ، بانک ها ، باربری ها ، شرکت های آموزشی و شرکت های نظافتی می باشد . در حسابداری خدماتی بیشتر از دو حساب درآمد و هزینه استفاده می شود .
مراحل حسابداری خدماتی : 1-ثبت معاملات . 2-طبقه بندی . 3-تلخیص . 4-کلیه صورت های مالی
صورت حساب های مالی از جمله : ترازنامه ، سود و زیان ، سود و زیان جامع ، صورت سرمایه و صورت جریان وجوه نقد می باشد . در دوره حسابداری خدماتی شما با تعاریف و مفاهیم حسابداری ، گزارش های مالی ، آنالیز پروسه حسابداری ، صدور سند و ثبت آن در دفاتر حسابداری ، کلیه صدورت های مالی نهایی بستن و افتتاح حساب ها و تعریف انواع حساب ها و ماهیت آن آشنا می شوید .
 

حسابداری مالیات بر ارزش افزوده :

یکی از مهم ترین وظایف حسابداران ، محاسبه و ثبت مالیات بر ارزش افزوده می باشد .
این نوع مالیات تمام کسب و کار ها را تحت تاثیر خود قرار می دهد ، ارزش افزوده در واقع به معنای تفاوت میان ارزش کالا و خدمات ارائه شده و ارزش کالا و خدمات خریداری شده در طول یک دوره ی معین ( هر فصل ) می باشد که نرخ آن برابر 9% ( 3% عوارض و 6% مالیات ) می باشد .
این نوع مالیات پایان هر فصل در فرم خاصی به نام اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تهیه می شود و تا حداکثر 15 روز باید گزارش و پرداخت شود .
در این دوره شما با جایگاه مالیات بر ارزش افزوده ، محاسبه ی ثبت ، قانون مالیات بر ارزش افزوده آشنا خواهید شد .
 

حسابداری حقوق و دستمزد :

در دنیای محاسبات ارقام ، حسابداری حقوق و دستمزد یکی از مهم ترین مباحث هر کسب و کار می باشد .
در هر شرکت یا کسب کار یک فرد یا افرادی به عنوان مسئول محاسبه ی حقوق هستند که باید کارکرد دقیق پرسنل را محاسبه و جزئیات آن را در یک فیش رسمی با عنوان فیش حقوقی به کارکنان ارائه کنند ؛ که معمولا هر ماه تهیه می شود .
در دوره حسابداری حقوق و دستمزد شما با قوانین حقوق دستمزد ، ساختار کلی سیستم پرسنلی ، ورود اطلاعات پرسنلی ، محاسبه ی مالیات و به کارکنان ، شناسایی کسور قانونی و توافقی ، فرمول محاسبه حقوق ، تهیه فیش حقوقی و پرداخت آن آشنا خواهید شد .
 

حسابداری مکانیزه :

امروزه اکثر شرکت ها برای راحتی و به حداقل رساندن اشتباهات و مفید بودن گزارش های مالی از نرم افزار های مالی حسابداری استفاده می نمایند و به همین دلیل هر حسابداری ، برای اینکه جذب بازارکار شود باید یک یا چند نرم افزار مالی را یاد گرفته باشد
یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای حسابداری ، نرم افزار هلو می باشد که شما با فراگیری آن با پایه و اصول نرم افزارهای دیگر حسابداری آشنا می شوید .
این نرم افزار دارای محیط کاربردی ساده و همچنین از امنیت اطلاعاتی بالایی برخوردار می باشد .
نرم افزار سپیدار یکی دیگر از پر استفاده ترین نرم افزارهای حسابداری می باشد که از رابط کاربردی راحت و همچنین از ماژول های متعدد حسابداری برخوردار می باشد ؛ که یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای حسابداری است .
نرم افزار اکسل یک نرم افزار ساده و در مقابل با کاربرد بسیار بالایی می باشد که با فراگیری آن می توانید کار خود را تا حد بسیار زیادی راحت کنید .
از اکسل می توانید برای تهیه انواع فرم ها مثل فیش حقوقی و گزارش های مالی و همچنین محاسبه ی راحت ارقام استفاده کنید .
می توان گفت با یاد گیری اکسل شما چند قدم از حسابدارانی که اکسل را یاد نگرفته اند جلو هستید و بسیار راحت تر می توانید جذب بازار کار شوید .
شما در حسابداری مکانیزه مفاهیم اولیه حسابداری مرور می کنید و همچنین با تعریف کدینگ حسابداری ، تهیه و تنظیم اسناد حسابداری ، تهیه انواع گزارش مالی ، آموزش بستن حساب ها آشنا خواهید شد .