سرفصل فرهنگ و هنر

  • 18 آذر , 1395
سرفصل فرهنگ و هنر
فرهنگ و هنر
دپارتمان فرهنگ و هنر با در نظر گرفتن جامع ترین و کامل ترین دوره های هنری توانسته با سطح بسیار بالا نظر همگان را به خود جلب نماید. در این دپارتمان سعی بر آن بوده تا علاوه بر آموزش و پرورش نیروهای بسیار توانمند در سطح بین الملل توسعه برنامه های هنری خود را افزایش دهد، همچنین این دپارتمان علاوه بر تدریس به صورت معمول با برپایی کارگاه هایی جهت آموزش و آشنایی مردم توانسته گسترش هدف خود را به همراه داشته باشد.
 عکاسی و سینمای دیجیتال
این دوره 100 ساعت شامل آموزش جدیدترین متد روز دنیا در عکاسی می شود، در این دوره به آموزش و بررسی مسائلی همچون رتوش و بازسازی عکس ها با کاربردی ترین نرم افزارها، عکاسی پرتره، تبلیغات، صنعتی، سبک شناسی در عکاسی، مشاوره در خرید انواع دوربین، انواع سبک های نورپردازی و... می پردازد.همچنین شایان ذکر است در طول برگزاری کلاس برگزاری تورهای عکاسی درون شهری و برون شهری همراه با وجود عکاسان به نام ایرانی جهت آموزش بهتر به هنرجویان عزیز تقدیم می گردد.
 
طراحی دوخت و لباس
این دوره شامل آموزش دو دوره مقدماتی و پیشرفته می باشد. در دوره مقدماتی هنرجویان عزیز با طراحی آناتومی بدن و ساختار آن، رنگ در لباس، دوخت انواع شلوار، دامن و بالاتنه، و کاربرد نرم افزارها در چگونگی طراحی لباس آشنا می شوند. در دوره پیشرفته آموزش مولاژ ( استفاده الگو بر روی مانکن)، دوخت لباس مجلسی، پالتو، بررسی انواع پارچه ها و پروژه نهایی انجام می گیرد.
   
 
هنرهای تجسمی

این بخش دوره هایی همچون آموزش تکنیک های پتینه و هنرهای دکوراتیو را که شامل آموزش کاربرد ورق طلا، انواع بافت سازی، دکوپاژ ( مونتاژ عکس)، کهنه سازی مجسمه ها و کاربرد ابزار فاکس فینیش به همراه دارد، همچنین آموزش نقاشی و طراحی در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته شامل آموزش کار با رنگ روغن، اکرلیک و گواش را نیز در این بخش به هنرجویان گرامی ارائه می دهیم.
 
گروه صنایع دستی
این بخش قسمت هایی همچون طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس، طراحی جواهرات دستی کلاسیک، و گوهر شناسی را به همراه دارد که هنرجویان عزیز می توانند با گذراندن این دوره 120 ساعت از فرصت های شغلی موجود در بازار کار این رشته استفاده نمایند.
 


مجتمع فنی تهران
"مجتمع فنی تهران"
"مجتمع+فنی+تهران"
"مجتمع"+"فنی"+"تهران"
آموزشگاه شرق تهران 
آموزشگاه فنی
آموزشگاه 
شرق
دوره های تخصصی 
آموزش