دوره سئو(seo) مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی

  • 28 اسفند , 1395
  • 1011 نفر
  • کد خبر 100012
دوره سئو(seo) مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی
دوره سئو(seo) مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی
بهینه‌سازی وب‌ سایت برای موتورهای جستجو (سئو) به معنی ویرایش عناصر وب‌سایت و بالا بردن اعتبار آن در فضای اینترنت است. بدین ترتیب شما می‌توانید بهترین رتبه را در موتورهای جستجوگر کسب کنید. در نتیجه وقتی کاربر عبارات مرتبط با کار شما را جستجو بکند، نام شما را در صفحه اول خواهد دید و حتما به شما سر خواهد زد. این یعنی ترافیک وب‌سایت شما افزایش خواهد یافت و این معادل درآمد بیشتر است. ما باور داریم که بهینه‌سازی وب‌سایت بهترین تبلیغ ممکن برای شما است. چرا که تاثیر آن همیشگی خواهد بود و البته، تنها مشتریان واقعی از طریق آن جذب می‌شوند. همچنین این نکته نیز وجود دارد که کاربر به نتایج جستجو بیشتر از تبلیغات اینترنتی اعتماد می‌کند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی برگزار کننده دوره های سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد.
شما در دوره سئو (بهینه سازی وب سایت) مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی چه موضوعاتی را خواهید آموخت؟
یافتن کلمات کلیدی
در مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی خواهید آموخت چگونه کلمات و عباراتی که معمولاً در زمینۀ کاری وب سایت ها جستجو می‌شوند را پیدا کنید. بدین ترتیب شانس دیده شدن و ورود کاربر به وب‌سایت تا حد زیادی افزایش می‌یابد.
 
بهینه‌سازی کدها
ما به شما آموزش می دهیم چگونه کدهای وب‌سایت را ویرایش کنید و یک نقشه برای سایت ایجاد کنید تا موتورهای جستجوگر بتوانند به راحتی وب سایت را آنالیز کرده و تمام اطلاعات آن را استخراج و ذخیره نمایند.

بهینه‌سازی محتوا
شما در دوره سئو مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی می آموزید چگونه محتوای وب‌سایت را بازبینی کنید و کلمات کلیدی مناسب را در قسمت‌های مختلف وب‌سایت قرار خواهید تا موتورهای جستجوگر بتوانند به راحتی زمینۀ کاری وب سایت را تشخیص دهند.

معرفی وب ‌سایت
یاد خواهید گرفت چگونه وب‌سایت را به موتورهای جستجوگر و همینطور وب‌سایت‌های مختلف دیگر معرفی کنید تا زمینۀ کاری وبسایت بهتر برای آنها مشخص شود و بتوانند نام وب سایت را در جستجوهای مرتبط نمایش دهند.
لینک سازی اصولی
شما خواهید آموخت چگونه لینک سایت را در وب‌ سایت‌های معتبر قرار دهید تا بدین ترتیب به اعتبار سایت شما در نزد موتورهای جستجوگر اضافه شود و شانس نمایش نام وب‌سایت شما در صفحه اول جستجو بیشتر شود.

آموزش سئو
به شما یاد خواهیم داد که هنگام افزودن محتوای جدید باید چه موارد را رعایت کنید و چگونه می‌توانید نتیجۀ بهتری را بگیرید. بدین ترتیب شما از هر شخص ثالثی برای پیش بردن سایت بی‌نیاز می‌شوید.
نویسنده : سید مجید پورسادات
دوره های سئو
در مجتمع فنی تهران